Dla Ciebie Mamo...

100 8266     26 maja 2015 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Matki. Na uroczystość zostały zaproszone wszystkie mamy. W przygotowanie części artystycznej włączyły się zarówno klasy młodsze, jak i starsze ze swoimi wychowawczyniami. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Elżbieta Niedziałkowska witając wszystkich przybyłych gości. Pierwsze wystąpiły przedszkolaki, które mówiąc wierszyki dostarczyły swoim mamom wiele emocji i wzruszeń. Następnie równie ciekawy program zaprezentowały dzieci z klas I – III kierując miłe i ciepłe słowa do swoich mam oraz śpiewając piosenki.

Uroczystość zakończył humorystyczny występ uczniów klasy V i VI, które zaprezentowały swój talent taneczny. Na koniec pani dyrektor złożyła życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta, a dzieci słodkim upominkiem i własnoręcznie wykonanymi kwiatkami podziękowały swoim mamom za trud włożony w ich wychowanie.

Aleksandra Starosta