W karnawale mamy bale...

karrrrrrrKarnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartkowe popołudnie, 16 lutego w naszej szkole odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. W tym dniu korytarz zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców prezentowanych przez pana Piotra, dzieci mogły doskonalić swoje umiejętności taneczne. Tradycyjnie najciekawsze przebrania zostały nagrodzone upominkami, które ufundował Samorząd Uczniowski. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Na wszystkich uczniów czekała też słodka niespodzianka. Niestety radosna zabawa musiała się skończyć, a zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.

Jolanta Stranc