Aktualności

Wycieczka do Płocka...

20170212 190359   W niedzielne przedpołudnie 12 lutego 2017 roku rozpoczęła się nasza piłkarska przygoda. Dokładnie o 9:30 wyruszyliśmy autokarem w kierunku Płocka na mecz piłki ręcznej Orlen Wisły Płock z SG Flensburg. Na miejscu całą grupę czekały liczne atrakcje, pierwszą z nich paint ball. Podzieliliśmy się na trzy drużyny i zaczęła się regularna walka, emocje i zaangażowanie sprawiły, że po bitwie byliśmy pozytywnie zmęczeni.

Ale to nie był koniec, następnym punktem wyjazdu była gra w kręgle podczas, której ujawniło się wiele talentów sportowych. Równie wytrwali i budzący w sobie pasje do gry w kręgle, okazali się opiekunowie panie Beata Pruska i Agnieszka Grabowska oraz panowie Przemysław Bartczak i Błażej Barczak. Kolejnym punktem wycieczki był posiłek w restauracji po to, aby z nowymi siłami dotrzeć na halę Orlen Arena. Na trybunach zasiadło kilka tysięcy kibiców, czekających na wspaniałe widowisko. Wrażenia były niesamowite - wokół mnóstwo innych fanów piłki ręcznej, którzy podobnie jak i my, nie tylko bacznie obserwowali to co się działo na boisku, ale też śpiewali i dopingowali zawodników. Równie wytrwali w tym byli nauczyciele i opiekunowie, niektórzy na tę okazję zaopatrzyli się w klubową koszulkę i szalik Wisły.
Mimo że do domu wracaliśmy w nocy i nasza drużyna przegrała z bardziej utytułowanym rywalem, to w autokarze panowała radosna atmosfera, rozmowom i niesamowitym historiom nie było końca. W przyszłym roku na pewno nie zabraknie nas na meczach „naszego zespołu".


Barczak Błażej