Konkurs plastyczny "Moja rodzina"...

Dnia 6 maja 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce zostali wyłonieni laureaci II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Moja rodzina". Motywem przewodnim tegorocznego konkursu była „Mama w kuchni". Do etapu powiatowego przystąpili trzecioklasiści z 6 szkół podstawowych całego powiatu: z Pocierzyna, Radziejowa, Byczyny, Krzywosądzy, Morzyc i Dębołęki. Uczestnicy wykazali się wspaniałymi pomysłami i technikami. Prace były bardzo ciekawe i efektownie wykonane.
Komisja konkursowa w składzie:
Anna Kaleta – Chmielewska ( instruktor ośrodka kultury), Karolina Mańkowska (instruktor ośrodka kultury) oraz Sławomira Kowalska (plastyk) wytypowała następujących laureatów:
I miejsce – Julia Roszak (Publiczna Szkoła Podstawowa w Byczynie )
II miejsce – Miłosz Wilamowski (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
w Krzywosądzy)
III miejsce – Franciszek Kozłowski (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka
w Krzywosądzy)
Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołece zostaną przesłane laureatom pocztą.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.