Dzień Edukacji Narodowej 2020...

DSC 0567   Dzień Nauczyciela co roku wypada w ten sam dzień. Tego dnia w szkołach organizowane są różnego rodzaju uroczystości, których celem jest podziękowanie nauczycielom i mentorom za ich wkład w rozwój intelektualny dzieci i młodzieży.

13 października 2020 roku Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce uczniowie klasy VI - VIII przygotowali uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli nauczyciele, pracownicy i cała brać uczniowska. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny, śpiewali piosenki i recytowali zabawne wiersze, wykonali utwory na instrumentach dedykując je nauczycielom. Dzieci dostarczały widzom wielu wrażeń i miłych wspomnień. Na koniec uroczystości wszystkim pracownikom uczniowie złożyli życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz zaśpiewali tradycyjne sto lat. Wszystkim udzielił się miły i radosny nastrój.

Dorota Wysocka

.