Niech nam żyją wszystkie mamy...

IMG20220531115941  31 maja 2022 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dębołęce obchodzili Dzień Matki.
Uroczystość rozpoczęła się apelem na który przybyły odświętnie ubrane i uśmiechnięte mamy. Pani Dyrektor Elżbieta Niedziałkowska powitała gości i wszystkich zebranych. Podczas apelu uczniowie z klas 0-III recytowali wiersze, składając mamom życzenia. Ponadto śpiewali piosenki, a także odgrywali scenki rodzinne niczym aktorzy w teatrze.

Niektóre utwory wzbogacone były elementami inscenizacji i dialogów. Mamy były szczególnie wzruszone słuchając piosenek i nastrojowych utworów muzycznych.
Pod koniec apelu wszyscy goście poczęstowani zostali słodkościami, a kawa, herbata i ciasta czekały na nich w klasach. Mamy razem z dziećmi świętowały ten uroczysty dzień.

Jolanta Kapturska