Aktualności

Dzień Pluszowego Misia...

IMG 20231127 102724Miś często jest kumplem do zabawy, kompanem do podróży i przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć. Niezależnie od tego, jak wygląda ulubiony miś, jest on najczęściej jednym z najlepszych naszych przyjaciół.
W poniedziałek 27 listopada Publiczna Szkoła Podstawowa w Dębołęce obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu uczniowie klas młodszych oraz dzieci z oddziału przedszkolnego przyszli do szkoły w towarzystwie swoich ulubionych pluszaków.

Miś był gościem honorowym na wszystkich zajęciach. W ramach obchodów tego miłego święta uczniowie klasy VII przygotowali dla nich różne misiowe niespodzianki. Czytali im bajki, razem rozwiązywali łamigłówki i krzyżówki oraz malowali ilustracje misiów. Odwiedziny wśród najmłodszych okazały się bardzo udane. Na koniec tego miłego dnia wszyscy robili sobie wspólne fotografie ze swoimi misiami i ogromnym przyjacielem, który przybył tego dnia do nich w odwiedziny.
Pluszowi przyjaciele niewątpliwie dzieciom umiliły czas spędzony w szkole. Dzień ten był pełen uśmiechów oraz wspólnej zabawy.

Aleksandra Starosta