W maju 2026r w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce został przeprowadzony VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Moja rodzina”. Celem konkursu było rozbudzenie twórczej wyobraźni uczniów, rozwijanie umiejętności i uzdolnień plastycznych oraz kształtowanie więzi rodzinnych. Konkurs skierowany był do uczniów klas III.
Myślą przewodnią był „Superbohater w rodzinie”.
Lauretami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce – Lena Czyżnikiewicz (Szkoła Podstawowa w Osięcinach)
II miejsce – Iga Pawłowska (Szkoła Podstawowa w Dębołęce)
III miejsce – Agnieszka Rosińska (Szkoła Podstawowa w Osięcinach)
Wyróżnienie
– Inga Gregor (Szkoła Podstawowa w Morzycach)
– Nikola Butkiewicz (Szkoła Podstawowa w Dębołęce)
Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Panią Alicję Wójcik radną powiatu radziejowskiego oraz Radę Rodziców naszej szkoły.
Gratulujemy zwycięzcom wspaniałych prac, a także nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesów swoich wychowanków. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok na kolejny konkurs.
Aleksandra Starosta