IMG 20260528 103458   W maju 2026r w Publicznej Szkole Podstawowej w Dębołęce został przeprowadzony VII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Moja rodzina”. Celem konkursu było rozbudzenie twórczej wyobraźni uczniów, rozwijanie umiejętności i uzdolnień plastycznych oraz kształtowanie więzi rodzinnych. Konkurs skierowany był do uczniów klas III.

Myślą przewodnią był „Superbohater w rodzinie”.
Lauretami konkursu zostali następujący uczniowie:

I miejsce – Lena Czyżnikiewicz (Szkoła Podstawowa w Osięcinach)
II miejsce – Iga Pawłowska (Szkoła Podstawowa w Dębołęce)
III miejsce – Agnieszka Rosińska (Szkoła Podstawowa w Osięcinach)

Wyróżnienie
– Inga Gregor (Szkoła Podstawowa w Morzycach)
– Nikola Butkiewicz (Szkoła Podstawowa w Dębołęce)

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Panią Alicję Wójcik radną powiatu radziejowskiego oraz Radę Rodziców naszej szkoły.
Gratulujemy zwycięzcom wspaniałych prac, a także nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesów swoich wychowanków. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok na kolejny konkurs.


Aleksandra Starosta


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.