Dnia 7 maja odbyła się wycieczka klas 1-3 oraz dzieci z przedszkola do Teatru Miejskiego w Inowrocławiu. Celem wycieczki był udział w spektaklu „Co by było gdyby…?”. Spektakl dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i wzruszeń.
Barwne kostiumy, wciągająca fabuła oraz oprawa muzyczna sprawiły, ze młodzi widzowie aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu. Wycieczka była okazją do edukacji kulturalnej, a dzieci w pełni zrozumiały i utrwaliły zasady savoir – vivr’e obowiązujące w teatrze.
Marta Czynsz