Messenger creation D90052E5 9A4A 4C6D 8E12 83F97B7FF632   Dnia 7 maja odbyła się wycieczka klas 1-3 oraz dzieci z przedszkola do Teatru Miejskiego w Inowrocławiu. Celem wycieczki był udział w spektaklu „Co by było gdyby…?”. Spektakl dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji i wzruszeń.

Barwne kostiumy, wciągająca fabuła oraz oprawa muzyczna sprawiły, ze młodzi widzowie aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu. Wycieczka była okazją do edukacji kulturalnej, a dzieci w pełni zrozumiały i utrwaliły zasady savoir – vivr’e obowiązujące w teatrze.


Marta Czynsz


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.