Messenger creation 28E83235 F1AF 4C62 A44B E31D965E9178   Wycieczka do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, która odbyła się 14 maja 2026 roku, była bardzo ciekawym i wartościowym wydarzeniem. Uczniowie zwiedzili bazylikę, poznając historię tego wyjątkowego miejsca oraz podziwiając jego piękno i monumentalną architekturę.

Duże wrażenie na uczestnikach zrobiła również panorama Lichenia, którą mogli oglądać podczas pobytu w sanktuarium. W czasie wycieczki uczniowie odwiedzili także Golgotę oraz kościół św. Doroty. Nie zabrakło również czasu wolnego na wspólny posiłek i zakup pamiątek. Wyjazd był okazją do integracji, wspólnego spędzenia czasu oraz poznania jednego z najważniejszych miejsc kultu religijnego w Polsce. Uczestnicy zachowywali się kulturalnie i przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze i pozostawiła wiele pozytywnych wspomnień

.
Organizatorzy: Anna Bartczak i Barbara Walczak


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.