26 maja w Publicznej Szkole Podstawowej obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III przygotowały specjalny program artystyczny, aby podziękować swoim rodzicom za miłość, troskę i codzienne wsparcie.
Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz przedstawiały krótkie inscenizacje. Na twarzach rodziców można było zauważyć dumę i wzruszenie. Po części artystycznej dzieci wręczyły mamusiom i tatusiom własnoręcznie wykonane laurki. Pani dyrektor złożyła rodzicom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Po części oficjalnej dzieci i dorośli udali się do sal lekcyjnych na słodki poczęstunek.
Klaudia Woźniak