IMG 4694   26 maja w Publicznej Szkole Podstawowej obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III przygotowały specjalny program artystyczny, aby podziękować swoim rodzicom za miłość, troskę i codzienne wsparcie.

Podczas uroczystości dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły oraz przedstawiały krótkie inscenizacje. Na twarzach rodziców można było zauważyć dumę i wzruszenie. Po części artystycznej dzieci wręczyły mamusiom i tatusiom własnoręcznie wykonane laurki. Pani dyrektor złożyła rodzicom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Po części oficjalnej dzieci i dorośli udali się do sal lekcyjnych na słodki poczęstunek.


Klaudia Woźniak


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.